FLOTA - HaulerCargo Homepage

Przejdź do treści
FLOTA SAMOCHODOWA MARKI VOLVO
Decydując się na współpracę z nami nie jesteś dla nas zwykłym Klientem ale stajesz się równoprawnym partnerem biznesowym. HAULERCARGO dba o swoich partnerów, dlatego też oferowana Państwu usługa ma zawsze znamiona profesjonalnej usługi rynkowego lidera. Takie podejście pozwala nam cieszyć się nienaganną opinią oraz wizerunkiem rzetelnego oraz godnego zaufania przedsiębiorstwa.

Wszyscy nasi Klienci wiedzą, iż HAULERCARGO to godny partner biznesowy. Pozycja jaką zdobyliśmy jest wypadkową wielu czynników. W tym oczywiście także odpowiedniego zaplecza technicznego. Nie osiągnęlibyśmy sukcesu rynkowego, gdyby nie solidne zaplecze techniczne.

Nowoczesne zaplecze transportowe

Państwa towary dostarczane są do celu za pośrednictwem nowoczesnego taboru samochodowego. Dysponujemy kilkudziesięcioma nowoczesnymi ciągnikami siodłowymi renomowanej marki Volvo a także platformami kontenerowymi o ładowności 32 tony, przystosowanymi do przewozu wszystkich rodzajów kontenerów (20', 40' oraz 45'). Sami Państwo widzą, że jesteśmy doskonale przygotowani do przewozu Państwa ładunku.

Dodatkowo posiadane przez nas naczepy wyposażone są w zawieszenia pneumatyczne z możliwością regulacji do wysokości rampy. Takie wyposażenie pozwala nam na oferowanie usługi, która całkowicie dostosowana jest do potrzeb oraz wymagań Klienta. Nie jesteśmy ograniczeni możliwościami technicznymi, a wręcz przeciwnie sprzęt jakim dysponujemy daje nam ogromne możliwości różnorodnych manewrów.

Staramy się także, aby oferowany przez nas transport posiadał znamiona ekologicznego, dostosowując się tym samym do standardów wytyczonych przez Unię Europejską. Podejmujemy zatem działania mające na celu zmniejszenie zużycia paliwa, a przez to także dwutlenku węgla emitowanego do atmosfery.

Każdy nasz samochód wyposażony jest także w system GPS umożliwiający jego szybką lokalizację online. Dzięki temu możemy lepiej kontrolować przebieg transportu i zapobiegać ewentualnym problemom jeszcze przed ich wystąpieniem.

Posiadając tak dobrze przygotowane narzędzia pracy możemy z sukcesem stawić czoła każdemu, nawet najtrudniejszemu wyzwaniu.
tel. +48 725 555 835
e-mail: spedycja@haulercargo.pl
transport chłodniczy krajowy i międzynarodowy
tel. +48 519 559 797
e-mail: transport@haulercargo.pl
transport i spedycja kontenerowa
Wróć do spisu treści