USŁUGI - HaulerCargo Homepage

Przejdź do treści
USŁUGI FIRMY HAULERCARGO

Już od ponad 20 lat oferujemy Państwu najwyższej jakości transport lądowy kontenerów morskich. Z roku na rok sukcesywnie dbamy o rozwój naszej oferty dlatego też zapraszamy do jej regularnego śledzenia.

Aby móc Państwu oferować tak profesjonalną usługę dysponujemy wysoko wykwalifikowanym sprzętem technicznym renomowanej firmy Volvo pozwalającym nam na przewożenie wszystkich możliwych rodzajów kontenerów - 20', 40' i 45. Realizujemy transport zarówno ładunków kompletnych jak i częściowych naczepami plandekowymi.

Obsługujemy porty Polskie – Gdynia, Gdańsk oraz porty położone w innych miastach europejskich. Ładunki przewozimy tak do odbiorców krajowych jak i zagranicznych.

Dysponujemy odpowiednim sprzętem jak i również doświadczeniem, które pozwalają nam na podjęcie się transportu nietypowych ładunków. Nasza usługa ma charakter kompleksowy i zawsze dostosowana jest do potrzeb oraz oczekiwań Klientów. Jeśli chciałbyś nam powierzyć zadanie, które nie zostało opisane w niniejszej ofercie skontaktuj się z nami bezpośrednio, aby omówić warunki współpracy. Jesteśmy w stanie podjąć się wielu nietypowych wyzwań.

Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważny jest dla Ciebie ładunek, który nam powierzasz dlatego też zapewniamy bezpieczny transport. Na życzenie naszych klientów zapewniamy także dodatkową ochronę dla przewożonych przez nas ładunków.

Cały czas sukcesywnie dążymy do ciągłego doskonalenia oraz poprawy naszych standardów jak i również możliwości transportowych. Nieustannie tworzymy nowe zasady oraz procedury postępowania odpowiadające na nowe potrzeby i wyzwania stawiane przez naszych Klientów.

Wszyscy nasi obecni oraz byli Klienci a także Ci, którzy mieli okazję zostać naszymi partnerami biznesowymi wiedzą, że przewożone przez nas ładunki zawsze docierają w wyznaczone miejsce na czas!
tel. +48 725 555 835
e-mail: spedycja@haulercargo.pl
transport chłodniczy krajowy i międzynarodowy
tel. +48 519 559 797
e-mail: transport@haulercargo.pl
transport i spedycja kontenerowa
Wróć do spisu treści